امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

تجلیل نمایندگان طلاب آذربایجان شرقی از آیت‌الله مجتهد شبستری چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳:۵۸


تجلیل نمایندگان طلاب آذربایجان شرقی از آیت‌الله مجتهد شبستری تعداد بازدید: ۲۷۳

نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی در نامه ای از تلاش 22 ساله آیت‌الله مجتهد شبستری در عرصه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، اجتماعی و تربیت طلاب و توسعه حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی تجلیل کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی در نامه ای از تلاش 22 ساله آیت‌الله مجتهد شبستری در عرصه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، اجتماعی و تربیت طلاب و توسعه حوزه‌های علمیه استان آذربایجان شرقی تجلیل کردند.

 

 متن نامه بدین شرح است:

 

محضر مبارک حضرت آیت الله مجتهد شبستری «دامت برکاته»

سلام علیکم

 

با عرض تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی سلامتی و طول عمر با برکت برای حضرتعالی، ما نمایندگان طلاب و فضلای استان آذربایجان شرقی، در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، همگام با مردم متدین، انقلابی و ولایت مدار آذربایجان و تبریز، در تکریم، پاسداشت و خداحافظی با شخصیتی کم‌نظیر هستیم، که سابقه 22 سال خدمت صادقانه در سنگر امامت جمعه و نمایندگی ولی فقیه را عهده‌دار بودند که تأثیر بسزایی در عرصه‌های فرهنگی، علمی، سیاسی، اجتماعی و تربیت طلاب و توسعه حوزه‌های علمیه استان را داشتند که در تاریخ پرافتخار آذربایجان شرقی ماندگار خواهد ماند.

 

مردم آذربایجان و ایران اسلامی هیچ وقت نقش بی‌بدیل و عمارگونه آیت الله شبستری در مقابله با فتنه گران در سال 88 را فراموش نخواهند کرد که با تدبیر و هدایت ایشان مردم ولایت‌مدار، بصیر و انقلابی تبریز نقش تاریخی خود را در دفاع از نهضت حماسه ساز اباعبدالله الحسین علیه السلام و نظام جمهوری اسلامی، امام و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای به خوبی ایفاء نمودند و برگ زرین دیگری بر افتخارات آذربایجان در دفاع از ولایت و انقلاب افزودند و قیام 8 دی مردم آذربایجان با هدایت معظم له سرآغازی برای برچیدن بساط فتنه گران از صفحه تاریخ ایران اسلامی بود. در تاریخ پرحوادث آذربایجان همیشه مردانی از آن خطه الگوی مردمانش بودند و مردم به پاسداشت آن فداکاری‌ها و ایثار مدالی را نثار سینه‌های مدافع به مکتب تشیع و مردمش می‌کرد و امروز مردم قدرشناس آذربایجان مدال عمار علی را به حق شایسته آیت الله مجتهد شبستری می‌دانند. که بر سینة این مرد بزرگ و به یادماندنی به یادگار خواهد ماند.

 

ما نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی با تشکر و قدردانی از مردم وظیفه شناس تبریز و آذربایجان اعلام می‌داریم که زحمات طاقت‌فرسای این مرد بزرگ را در دفاع از نظام اسلامی، ارزش‌های انقلاب، خون شهداء و جانبازان به حول محور ولی فقیه حضرت‌آیت الله العظمی امام خامنه‌ای هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد و همیشه روحانیت و مردم متدین و بصیر آذربایجان به نیکی از آن یاد خواهند نمود و در تاریخ بزرگ مردان آذربایجان ثبت خواهد شد و ان‌شاء الله نظام اسلامی از وجود ایشان در عرصه‌های مختلف نظام اسلامی بهره‌مند خواهند شد.

 

 

مجمع نمایندگان طلاب و فضلای استان آذربایجان شرقی