امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

دیدار نمایندگان آذربایجان شرقی با امام جمعه اردبیل شنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۵:۳۷


دیدار نمایندگان آذربایجان شرقی با امام جمعه اردبیل تعداد بازدید: ۱۰

نمایندگان طلاب و فضلای استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل در مدرسه عالی دارالشفای قم دیدار و گفت و گو کردند.
 
 
 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، نمایندگان طلاب و فضلای استان آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه و امام جمعه اردبیل در مدرسه عالی دارالشفای قم دیدار و گفت و گو کردند.

 

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام و المسلمین علیرضا غیبی رئیس مجمع نمایندگان  استانی طلاب آذربایجان شرقی، ضمن خیر مقدم گویی، هر یک از نماینده های آذربایجان شرقی را معرفی کرد.

 

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین عاملی با اشاره به اینکه در همه عرصه ها نیاز به تبلیغ دین داریم، گفت: مسئولان بایستی همه همت خود را در این راستا صرف کنند.

 

وی با بیان اینکه برخی از مسئولان در کشور همتشان در جهت ترویج دین کم است، بیان کرد: برخی از مسئولان در جهت فرهنگ سازی و بودجه برای فرهنگ و ترویج اسلام ناب کم گذاشته اند.

 

نماینده ولی فقیه دراردبیل اظهار داشت: از نمایندگان طلاب این انتظار می رود و درخواست می کنیم که در جهت این موضوع مطالبه گری داشته باشند و در مدیریت حوزه ها و آموزش و پرورش دخالت داشته باشند و نظر دهند.

 

حجت الاسلام و المسلمین عاملی با بیان اینکه طلاب بایستی زبان های زنده دنیا را یاد بگیرند، گفت: طلاب بایستی در ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) همت گمارند و تریبون ها را از افراد نااهل بگیریم.

 

وی با بیان اینکه خلائی که در جهان وجود دارد تنها با مکتب اهل بیت(ع) پر می شود، گفت: امروزه افرادی که درخارج از کشور هستند و با این مکتب آشنا می شوند شیفته و پابند آن می شوند.