امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

طلاب و دانشجویان افسران خط مقدم جنگ نرم هستند پنجشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۸:۱۶


طلاب و دانشجویان افسران خط مقدم جنگ نرم هستند تعداد بازدید: ۱۰

‌باید پرچم مکتب اهل بیت علیهم اسلام را در جهان برافراشته نگه داریم، چون همه جهانیان متحد شده اند تا مکتب اهل بیت علیهم السلام را شکست بدهند، امروز خط مقدم، جهاد علمی و عمی است و افسران این جنگ نرم دانشجویان و طلاب هستند.
 
 
 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع، حجت الاسلام اکبر مرندی دولت آبادی، نماینده طلاب و فضلای مرند در مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم، عصر چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه در جمع طلاب این شهرستان، به ارائه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های این منطقه پرداخت.

 

وی ضمن تقدیر از فعالیت های نمایندگان سابق این منطقه در مجمع طلاب، گفت: خوشبختانه نمایندگان سابق زحمات زیادی را در این منطقه متحمل شدند که ساختمان مجمع استانی از جمله این اقدامات شایسته است که ماندگار و یادماندی خواهد بود.

 

حجت الاسلام مرندی در بخش دیگری از سخنان خود به وظایف سنگین طلاب و فضلای حوزه در این برهه از زمان اشاره کرد و گفت: امروز زمان استراحت و خواب گذشته است، باید به صورت جهادی در عرصه علمی و عملی فعالیت کنیم.

 

وی با بیان اینکه دشمنان به صورت شبانه روزی علیه اسلام و مسلمانان فعالیت می کنند، تصریح کرد: ما نباید در خواب غفلت به سر ببریم در حالی که دشمنان لحظه ای از دشمنی علیه ما غفلت نمی کنند؛ اگر می خواهیم در دنیا و آخرت سعادتمند باشیم باید این رسالت سنگین طلبگی و تبلیغی را به درستی به انجام برسانیم.

 

نماینده طلاب مرند به برخی مشکلات معیشتی و اقتصادی در کشور اشاره داشت و یادآور شد: امروز دشمنان با بحران های اقتصادی که برای مردم مسلمان جهان بوجود آورده اند، می خواهند از این طریق ضربات سنگینی وارد کنند، اگر می خواهیم در جامعه جهانی به سلامت بیرون بیاییم باید تمام تلاش مان در کارها و رفتارمان جهادی و عملی باشد.

 

وی تصریح کرد: باید پرچم مکتب اهل بیت علیهم اسلام را در جهان برافراشته نگه داریم، چون همه جهانیان متحد شده اند تا مکتب اهل بیت علیهم السلام را شکست بدهند، امروز خط مقدم، جهاد علمی و عمی است و افسران این جنگ نرم دانشجویان و طلاب هستند.