امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

باید در تلخی و شیرینی های مردم شریک باشیم شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۳:۵۹


باید در تلخی و شیرینی های مردم شریک باشیم تعداد بازدید: ۲۷

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم با اشاره به برخی مشکلات و مسائل اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: کارهای بسیار خوبی در استان شکل گرفته است؛ بنابراین باید در تلخی و شیرینی های مردم شریک باشیم.
 
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، گروهی از اعضای مجمع نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی با حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز درقم دیدار و گفت وگو کردند. ‌
 
در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم، اشاره ای به مسائل استان داشت و گفت: کارهای بسیار خوبی در استان شکل گرفته است.بنابراین باید در تلخی و شیرینی های مردم شریک باشیم.
 
وی  ابراز کرد: یکی از راههای کسب موفقیت فقط و فقط حرکت در مسیر رهبر معظم انقلاب و به دنبال خطوط سیاسی مختلف نرفتن است.
 
امام جمعه تبریز در ادامه به برخی از دیدار های خود با علما اشاره کرد و گفت: دیدار با علما و اساتید که در خانه هستند بسیار موثر و تاثیر گذار است و برکت فراوانی را به دنبال دارد.
 
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم به برخی از فعالیت های فرهنگی اشاره کرد و ابراز داشت: در هر هفته روز جمعه از یک قاری و حافظ قرآن تجلیل می شود که تاثیر بسیار خوبی دارد و هدف ارزش دادن به مسائل قرآنی است.
 
 نماینده ولی فقیه در ادامه به برخی از مشکلات در زمینه تبلیغ و اعزام مبلغان اشاره ای داشت و گفت: در این زمینه مشکلات اساسی داریم و متاسفانه سازمان تبلیغات می گوید که بودجه کافی ندارد.
 
وی ادامه داد: شورای امور مساجد برای رسیدگی امور مساجد بسیار ضعیف بود که با اضافه کردن اعضای جدید فعالیت های بسیار خوبی انجام می شود و همچنین در رابطه با هیات های عزاداری فعالیت های خوبی صورت گرفت و تاکید شد که به قرآن اهمیت داده شود.
 
حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم به برخی از فعالیت ها در بخش صنعت و مسائل اجتماعی اشاره کرد و گفت: با متخصصان صنعت ارتباط بسیار صمیمی داریم که مشکلات را مطرح می کنند و آنها را در برطرف کردن مشکلات یاری می کنیم.
 
نماینده ولی فقیه در پایان اظهار داشت: در رابطه با حوزه های علمیه قدمهای مثبتی برداشته ایم و ارتباط خوبی با آنها برقرار شد و همچنین با خانواده شهدا و جانبازان ارتباط بسیار صمیمی به وجود آمده است.
 
پس از سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم هر یک از نمایندگان و مسئولان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی پیشنهاداتی ارائه کردند.