امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

هم اندیشی نمایندگان آذربایجان شرقی در قم شنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲:۱۶


هم اندیشی نمایندگان آذربایجان شرقی در قم تعداد بازدید: ۲۶

جلسه طلاب و فضلای شبستر روز جمعه 7 اردیبهشت 97 در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد واعظ موسوی نماینده سابق مجلس خبرگان برگزار شد.
 
 
 
 
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شبستر روز جمعه 7 اردیبهشت 97 در ساختمان مجمع نمایندگان طلاب و فضلای آذربایجان شرقی با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید محمد واعظ موسوی نماینده سابق مجلس خبرگان برگزار شد.
 
حجت الاسلام و المسلمین اسدی نماینده طلاب و فضلای شبستر ضمن خیر مقدم گویی اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و از نمایندگان قبلی تقدیر و تشکر کرد.
 
وی مهمترین دغدغه خود را ایجاد همدلی، صمیمت و وحدت بین طلاب دانست و ابراز کرد: قطعا از نظرات و پیشنهادات طلاب و فضلا در این راستا استفاده خواهم کرد و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و مراجع معظم تقلید را مدنظر قرار خواهم داد.
 
نماینده طلاب و فضلای شبستر با اشاره به اینکه طلاب بایستی زی طلبگی خود را حفظ کنند، گفت: شئونات طلبگی بایستی حفظ شود، زمانی که یک طلبه عمامه بر سر خود می گذارد بسیاری از حلال ها برای او حرام می شود.
 
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی با اشاره به اینکه جلسات طلاب و فضلا بایستی به صورت پر شور برگزار شود تصریح کرد: با توجه به اینکه در زمان ما مشکلات خاص خودش را داشت ولی جلسات به صورت پرشور برگزار می شد.
 
وی با تشکر از حجت الاسلام و المسلمین اسدی که نمایندگی طلاب و فضلای شبستر را برعهده گرفتند، گفت: ما باید جایگاهمان را در حوزه بازخوانی کنیم.
 
نماینده سابق مجلس خبرگان به برخی از مسائل استان اشاره کرد و گفت: در فضای استان شیوه و سلیقه تغییر کرده است و فضای مناسب برای فعالیت های فرهنگی و تبلیغی فراهم شده است.
 
حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی اهمیت جلسات طلاب و فضلا را بسیار مهم دانست و ابراز کرد: این جلسات بایستی به صورت مجدانه برگزار شود.
 
وی خاطرنشان کرد: منتظر نباشیم در مسائل همه شرایط به صورت تمام و کمال فراهم باشد، خودمان هم در برخی مسائل و همچنین ارتباط گیری با افراد جامعه بایستی فعال باشیم.
 
حجت الاسلام و المسلمین واعظ موسوی در پایان گفت: سعی کنیم که حامی همدیگر باشیم و انتقادی که می شود در جهت تخریب همدیگر نباشد.